Frezowanie CNC Katowice

Palgio usługi frezowania CNC Katowice zlokalizowane jest w sąsiedztwie autostrady A1 w województwie śląskim. Obróbką skrawaniem zajmujemy się od początku 2022 roku i świadczymy usługi na terenie Katowic, śląska oraz całego kraju.

Nasze usługi frezowania CNC kierujemy do wielu branż między innymi: branża samochodowa, przemysł lotniczy, medycyna a nawet instalacje nuklearne. Nasze usługi charakteryzują się wysoką powtarzalnością i terminowym czasem realizacji.

Jeśli poszukujesz usługi frezowania CNC w mieście Katowice, niezależnie od tego czy potrzebujesz wykonać skomplikowany prototyp czy dużą serie produkcyjną. Napisz do nas, a my dokonamy wyceny i realizacji Twojego pomysłu.

Szybka dostawa usługi frezowania CNC na terenie Katowic

Usługi frezowania CNC Katowice
Frezowanie CNC Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi CNC. Dostarczamy stworzone elementy w każde miejsce w kraju przy użyciu przesyłki kurierskiej.  Przeciętny czas wykonania zlecenia to 5 dni roboczych. W przypadku pilnych zapytań istnieje możliwość wykonania zlecenia w krótszym terminie, nawet 1 dniowym. Krótszy termin musi być ustalony indywidualnie. Wszystkie zlecenia dostarczamy do klienta pod wskazany adres poprzez przesyłkę kurierską. Wyroby wysyłane są każdego dnia roboczego, tuż po tym jak zostaną wykonane i przejdą kontrole jakości. To oznacza, że klient zamawiający wyrób z Katowic otrzyma go do 24h po tym jak został on wykonany.

Rodzaje usług oferowane dla klientów z terenu Katowic

Oferujemy szereg usług związanych z obróbką CNC. Posiadamy nowoczesny ploter sterowany numerycznie który idealnie nadaje się do obróbki aluminium i tworzysz sztucznych. Specjalizujemy się w usługach: frezowania aluminium oraz frezowania tworzyw sztucznych. Dodatkowo obrabiamy również drewno i mosiądz.

Katowice jako zagłębie obróbki skrawaniem

W przeszłości Katowice jak i cały region śląska znany był w licznych kopalń węglowych i sprzedaży tego surowca. Obecnie miasto Katowice przeszło ogromną przemianę i dzisiaj jest to siedziba wielu korporacji z różnych zakątków świata.  W tym mieście swoje oddziały mają tak znane marki jak: Rockwell Automation czy IPG photonics. Są to wysoko specjalistyczne przedsiębiorstwa, które często poszukują swoich podwykonawców na lokalnym rynku. Wiele firm z obszaru Katowic odpowiedziało na takie zapotrzebowanie w rezultacie czego w Katowicach jest wiele podmiotów świadczących usługi specjalistycznego frezowania CNC, co powoduje wysoką konkurencje w tym obszarze ale też wpływa na podniesienie jakości świadczonych usług i ich niską cenę.